0 ( 216 ) 361 50 01

Yönetim Kurulundan Mesaj

 

AKADEMİ’nin Değerli Müşterileri, Çözüm Ortakları, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;

Akademi ailesi olarak ilkemiz olan “Değerleme ve Danışmanlık Hizmet Üretiminde Kalite” anlayışı bize tercih edilen marka olma başarısını getirdi. Ulusal arenada yapmış olduğumuz değerleme ve danışmanlık faaliyetlerimizdeki “ kalite ve etik “ anlayışımızla beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın mutluluğunu yaşadık. Bu çizgiden çıkmadan, hedeflerimizi daha yukarı çıkartarak yolculuğumuza devam edeceğiz. Odaklandığımız hizmet anlayışında sağlam, güvenilir, dinamik, kaliteli ve özgün olma kararlılığımızı, sürdürülebilir büyüme stratejilerimizin paralelinde devam ettireceğiz.

Şirketimiz büyük önem vermiş olduğu genç ve yetenekli kadromuza olan sonsuz inancıyla ve güveniyle yola çıkmaktadır. ‘Gençlik ve dinamizmi, bilgi ve tecrübeyle harmanlayarak yola çıkan Akademi ailesi, genç ve yetenekli kadrosuna olan sonsuz inancıyla yola devam etmektedir. Gençlerimizin inovatif özellikleri ve şirket kurucularının tecrübeleri ile ışık tuttuğu bu yolda emin adımlarla sektöre değer katmaya devam edeceğiz. Akademi ailesinin her bir ferdi, yetenekli, seçkin, tecrübeli ve sektöründe aranan kalifiye özelliklere sahiptir. İnsan kaynağımız kurumumuzun en önemli hazinesidir.

Şirket kuruluşumuzdan bu yana alınmış kararlar ve bunların getirdiği sonuçlar, genişleyen ve olgunlaşan kurumsal hafızamızda çok önemli bir yer tutmaktadır. Yaptığımız işte ‘kaliteli ve güvenilir’ olma, “üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma” ilkelerimiz vazgeçilmez hedefimizdir. Bunu tüm çalışma arkadaşlarımıza, dostlarımıza, çözüm ortaklarımıza ve müşterilerimize yılmadan ve devamlı olarak hatırlatacağız.

AKADEMİ, kurumsal özellikleri, vizyonu ve hedefleri doğrultusunda, inovatif, güvenilir ve kaliteli hizmet verme anlayışını sürdürmektedir. Şirketimiz önemli bir büyüme ve yükseliş sürecinin eşiğindedir. Başta sektörümüz olmak üzere, çalışanlarımız, müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız ve dostlarımızla, hep beraber akıl ve güç birliği oluşturarak değerleme sektörünün gelişimi için gayret göstereceğiz.

Saygı, selam ve sevgilerimizi sunarız.