Gayrimenkul Değerleme


Yıllardır sektör içerisinde etkin faaliyetlerde bulunan uzman kadrolarımız ile günlük ve küresel bütün gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Gayrimenkul kullanım alanlarını belirlerken sürekli gelişen projeler üretirken, Türkiye şartlarına en uygun şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Arsa & Arazi Değerleme


Her türlü arazi türü üzerinde yasal mevzuatlara ve uluslararası kalite standartlarına bağlı kalarak şeffaf arsa değerleme hizmetleri sunuyoruz. Hizmet boyunca en doğru değerlemeyi yaptığımızdan emin olarak kalite standartlarından ödün vermeden, gelişmiş altyapımız ile beklentileri karşılamaya yönelik hareket ediyoruz.

Kentsel Dönüşüm


Uluslararası standartlar ve ilkelere bağlı kalarak kentsel dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Bölgenin şartlarına hakim uzman kadrolarımız ile gerekli çözümleme ve planları titizlikle yürütüyor, düzenleme ve değerleme faaliyetlerini imkanların el verdiği maksimum faydayla gerçekleştiriyoruz.

Tarla & Bahçe Değerleme


Söz konusu bölgede ki uzman ekiplerimiz aracığıyla Tarla & Bahçe alanlarının en etkin ve verimli kullanım yönlerini titizlikle belirliyoruz. Yıllardır sektör içerisinde oluşturduğumuz kaliteli alt yapı ile geçmişe yönelik taramalarda gerçekleştirebilme imkanından faydalanarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Çok yönlü arazi ve yapı değerleme hizmetlerini yıllardır ahlaki ve etik değerlere bağlı kalarak sunmaya devam ediyor, sektör analizleri hizmetlerinde bulunarak optimum projeler sunuyoruz.

Kaliteli Halkla İlişkiler hizmeti sunarak Pazar, hedef kitle, bölge ve sektör analizi gerçekleştirerek dükkan, ofis, hastane, alış veriş merkezi, akaryakıt istasyonu, otel, fabrika, marina, tersane ve maden işletmesi gibi alanlarda gayrimenkul değerleme ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.

Hizmet planlaması yaparak Türkiye şartları ve dünyada ki değişim daima göz önünde tutularak ; uzman ekiplerimizle gerekli raporlar şeffaflık ve anlaşılırlık esasına dayanarak uluslararası kalite standartları gözetilerek hazırlıyoruz.

Gerçekleştirmekte olduğumuz bütün faaliyetler ‘’Mesleki Sorumluluk Sigortası’’ kapsamında yer almakta olup gizlilik taahhüttü altında siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.