0 ( 216 ) 361 50 01

PORTFÖY DEĞERLEMELERİ

Gayrimenkul Değerleme Sektörüne Katma Değer katan firmalardan biri olarak Akademi, büyük ve birden fazla konumlu portföy değerleme görevlerini üstlenebilecek bölgesel uzmanlık ve çalışan profilene sahiptir. Sahip olduğumuz ulusal pazar bilgimiz ve yerelde uzmanlaşmış kadromuz sayesinde, birbirinden farklı illerde bulunabilen birden fazla mülkü analiz ederek yapılan değerlendirmeler neticesinde söz konusu gayrimenkullerle alakalı olarak  ilgili gayrimenkul değerleme raporları hazırlanmaktadır.

Portföy değerlemelerinde bir şirketin portföyündeki tüm gayrimenkullerin değerleri, değerleme yöntemlerinden en uygunu seçilerek ayrı ayrı tespit edilerek şirketin toplam portföy değerine ulaşılmaktadır

Akademi farklı illerdeki 6 ofisin etki alanı olan  55 ilde hizmet veren 150 değerleme profesyoneli ile Değerleme ve Danışmanlık, alanında dinamik, hızlı ve güvenilir bir markadır.  

Akademi, Danışmanlık ve Değerleme hizmetlerinde yerelleşmenin önemli olduğuna inanmaktadır. Bu nedendir ki Akademinin konurlarında uzman Değerleme ve Danışmanlık profesyonelleri, Türkiye’nin başlıca şehirlerinde ikamet etmekte ve yerel piyasada hızlı bir şekilde değerleme hizmeti vermektedirler. Değerleme ve/veya danışmanlık raporunuzu size en verimli şekilde hazırlamak için hizmetimizi ihtiyaçlarınıza uygun olarak organize ederek, değerleme uzmanlarımız ve çözüm ortaklarımız merkezi olarak koordine edilmektedir.

Başlıca Portföy Değerleme Türleri:

KONUT PORTFÖYÜ

PERAKENDE PORTFÖYÜ

TURİZM PORTFÖYÜ

SANAYİ PORTFÖYÜ

AKARYAKIT DOLUM TESİSİ PORTFÖYÜ

GIDA PORTFÖYÜ

HOLDİNG-GYO-İNŞAAT FİRMALARI PORTFÖYÜ