0 ( 216 ) 361 50 01

PERAKENDE & EĞLENCE

Perakende ve eğlence sektörü değerleme ve danışmanlık hizmetleri kapsamında değişen piyasa koşullarına hakim olarak , gelişen tüketici taleplerine hakim olarak ve perakende sektöründeki eğilimlerinin dikkatli takip edilmesi gereken önemli sektörlerden biridir.
Sektör içi kullanımlar alışveriş merkezleri, alışveriş caddeleri üzerindeki perakende cadde mağazaları, yeme – içme alanları, restoranlar, sinema ve eğlence kompleksleri ile spor salonlarından oluşmaktadır. Tanımlanan bu alanlar kullanıcıların mutluluk merkezi olarak gördükleri donatılar oldukları için yer seçiminden, konsept gelişimine ve yönetimini doğru seçilmesi gerekmektedir.

Akademi profesyonelleri bu alanlarda yatırım yapacak geliştiriciler, kiracılar, satın alımlar için ulusal pazardaki perakende gayrimenkulleri için değerleme ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
Akademi, geliştiricilere ve yönetimler için proje kapsamında gayrimenkulün yer seçim stratejisinden, konsept geliştirmesine dek bir çok alanda hizmet sunmaktadır. Birçok perakende ve eğlence sektörü kapsamında profesyonellerimizin kapsamlı sektör bilgilileri ve piyasa eğilimlerine bakış açıları sayesinde, gayrimenkul stratejilerinde sizlere destek sunmaktadır.