0 ( 216 ) 361 50 01

LOJİSTİK ve ENDÜSTRİYEL TESİS DEĞERLEMELERİ

Projeler departmanında yer alan takım arkadaşlarımız, lojistik & endüstriyel tesislerin kullanım alanları ihtiyaçlarına yönelik yer seçimi analizi gibi danışmanlık hizmetlerinden değerleme hizmetlerine kadar pazarın her alanında geniş bilgi görüşü gerektiren ve fark yaratan çözümler sunmaktadır. Akademide arsa, depo ve endüstriyel &lojistik tesislerinin danışmanlık ve değerleme hizmet aşamalarını özenle yönetmektedir.
Endüstriyel ve lojistik alanında ister mülk sahibi yada ister kiracı olun, kapsamlı gayrimenkul danışmanlık hizmetlerimiz sürecinde müşterilimizin en iyi ve en verimli kullanım çözümleri almaları adına kapsamlı bir şekilde hizmet sunulmaktadır.
Sektöründe lider endüstriyel, lojistik, kargo ve market zincirleri gibi firmaları ile yoğun çalışmamız kapsamında, İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara, Adana, Mersin, G.Antep, İzmir başta olmak üzere sanayinin geliştiği bir çok ilde endüstriyel ve lojistik alanlarında gerekli uzmanlığa sahip olup detaylı değerleme & danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
Endüstriyel ve Lojistik tesisler bazında Araştırma ve Raporlama (Pazar Analizi), Yer Seçim Analizi ve Gayrimenkul Yatırım & Geliştirme Danışmanlığı gibi danışmanlık hizmetlerimiz ile gayrimenkul değerleme hizmetlerimiz koordineli bir şekilde planlamaktayız.

Başlıca Değerleme İşlemleri Yapılan Gayrimenkul Türleri:

AKARYAKIT, DOLUM TESİSLERİ VE RAFİNERİLER

HES-RES VE GÜNEŞ SANTRALLERİ

FABRİKA VE KÜÇÜK VE BÜYÜK ÖLÇEKLİ SANAYİ TESİSLERİ

ÜRETİM TESİSLERİ
LOJİSTİK TESİSLER VE DEPOLAMA ALANLARI

LOJİSTİK TESİSLER VE DEPOLAMA ALANI